Daily Archives: Липень 18, 2017

Хочу бути прикордонником!

Офіцери Хмельницького військового вишу, проводять з абітурієнтами рекомендаційні зустрічі на зарахування до навчання. Попередньо випускники військових ліцеїв та загальноосвітніх шкіл пройшли співбесіди та здали фізичні нормативи. Чи стануть вони курсантами прикордонної академії стане відомо 23 липня.

Оголена краса, як витвір мистецтва

Оголені дівчата з минулого століття. Виставка вінтажних фотографій у стилі «Ню» діє у хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Колекція налічує понад 40 різних жіночих образів. Побачити пікантних дівчат можуть усі бажаючі до 10 серпня.

Фотофіксація ОТК

Обов’язковий технічний контроль транспортних засобів фіксує фотокамера. За перший місяць роботи такої системи виявили 225 порушень техконтролю. В результаті, 14 суб’єктів, які проводили відповідну процедуру, заблоковані, як користувачі загальнодержавної бази даних. В Хмельницькій області перевірили майже 4,5 тисячі автівок.

Водогін спільними зусиллями

Благо цивілізації за п’ять мільйонів. Така вартість централізованого водопостачання у Книжківцях. 70 відсотків від суми виділили з міського бюджету. Решта лягає на плечі мешканців. Поки люди збирають необхідну суму – підрядники уже виконали третину робіт.

Нововведення в автошколах

Хмельничани здаватимуть на права по-іншому. В Головному сервісному центрі МВС розробили 2 тисячі нових питань. Прослідкували, аби вони були чітко сформовані, а ілюстрації, які їх супроводжують добре видно. Зміни торкнулись і практичної частини іспиту.