Daily Archives: Липень 20, 2017

Фестиваль «медовий спас» запрошує гостей

З 18 до 20 серпня  у Хмельницькому відбудеться солодкий фестиваль «Медовий спас». Для гостей свята організатори, міське управління культури та туризму, підготували цікаві майстер-класи та концертну програму.

Кадрові зміни в освіті

У чотирьох школа, одному позашкільному закладі та семи дитячих садочках колективи познайомились з новими керівниками. Попередніх замінили на підставі закінчення строку контракту. Новопризначених керівників обирали ретельно, запевняють в департаменті освіти та науки.

Грати в шахи може кожен

З 1966 року, 20 липня в усьому світі відзначають міжнародний день шахів. З цієї нагоди у приміщенні територіального центру соціального обслуговування, вже другий рік поспіль за звання кращого шахіста міста змагаються люди з обмеженими фізичними можливостями.

Вивчити польську мову безкоштовно

Трійко хмельницьких учнів вивчають польську мову безкоштовно. Такі послуги їм надаються у бібліотеці-філії №7. Щосереди для дітей мовні уроки проводить польський волонтер Юстина Блащак. Заняття проходять зазвичай в он-лайн режимі, та цього разу діти мали змогу особисто поспілкуватися зі своїм вчителем.

Великі справи роблять маленькі люди

Агенція Сталого Розвитку виділить 10 тисяч гривень на реалізацію проектів хмельничан. В рамках програми організатор и відберуть 17 мікропроектів з 17 районів області вартістю 1 тисяча гривень кожен.