Daily Archives: Липень 20, 2017

No Thumbnail

Фестиваль «медовий спас» запрошує гостей

З 18 до 20 серпня  у Хмельницькому відбудеться солодкий фестиваль «Медовий спас». Для гостей свята організатори, міське управління культури та туризму, підготували цікаві майстер-класи та концертну програму.

No Thumbnail

Кадрові зміни в освіті

У чотирьох школа, одному позашкільному закладі та семи дитячих садочках колективи познайомились з новими керівниками. Попередніх замінили на підставі закінчення строку контракту. Новопризначених керівників обирали ретельно, запевняють в департаменті освіти та науки.

No Thumbnail

Грати в шахи може кожен

З 1966 року, 20 липня в усьому світі відзначають міжнародний день шахів. З цієї нагоди у приміщенні територіального центру соціального обслуговування, вже другий рік поспіль за звання кращого шахіста міста змагаються люди з обмеженими фізичними можливостями.

No Thumbnail

Вивчити польську мову безкоштовно

Трійко хмельницьких учнів вивчають польську мову безкоштовно. Такі послуги їм надаються у бібліотеці-філії №7. Щосереди для дітей мовні уроки проводить польський волонтер Юстина Блащак. Заняття проходять зазвичай в он-лайн режимі, та цього разу діти мали змогу особисто поспілкуватися зі своїм вчителем.

No Thumbnail

Великі справи роблять маленькі люди

Агенція Сталого Розвитку виділить 10 тисяч гривень на реалізацію проектів хмельничан. В рамках програми організатор и відберуть 17 мікропроектів з 17 районів області вартістю 1 тисяча гривень кожен.