Daily Archives: Липень 21, 2017

Готуємось до 1 вересня.

Підготовка до нового навчального року стала темою наради за участю керівників навчальних закладів, заступника міського голови Галини Мельник та директора департаменту освіти та науки Романа Миколаїва.  Говорили про поточний та капітальний ремонт шкіл і садочків, нагальні потреби навчальних закладів.

Яким має бути Майдан Незалежності

Зовнішній вигляд Хмельницького Майдану Незалежності планують кардинально змінити. Для цього в управлінні житлово-комунального господарства запланували провести Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу пропозицію сучасної європейської площі. За попередніми планами почнеться він першого серпня і триватиме три місяці.

Навчальні заклади ремонтують

Усі школи та дитячі садочки Хмельницького, цього річ отримали фінансову допомогу з міського бюджету. Щоправда різні суми і на різні потреби. Тому підготовка до нового навчального року, на разі в активному процесі. Усюди тривають ремонти: поточні та капітальні. Що вже вдалося зробити та які роботи

Рятують асфальт

Дороги течуть. Під час сильної спеки асфальт починає плавитись, а тому, аби його врятувати, необхідно поливати. Хмельницькі комунальники змочують водою найбільш навантаженні автошляхи: центральні, Проспект Миру та вулицю Панаса Мирного.

Хмельницькі спортсмени кращі в Європі

Хмельницькі спортсменки кращі в Європі. Інна Грищун та Марина Бех стали бронзовими призерками чемпіонатів Європи. За перемогу у змаганнях дівчатам особисто подякував міський голова Олександр Симчишин.