Daily Archives: Липень 24, 2017

Ремонт харчоблоку у ДНЗ №21

Дошкільний навчальний заклад №21 «Ластівка», єдиний у місті із газовим обладнанням на кухні. Цей садочок один із найстаріших, і ремонт харчоблоку тут не проводився від моменту відкриття закладу. Та цього літа тут усе кардинально зміниться.

Ремонт спортивного фонду міста

Два нових спортивних майданчики зі штучним покриття з’являться на території ДЮСШ№1. Поруч із ними встановлять сучасне освітлення та трибуни для вболівальників. На їх будівництво з міського бюджету виділять понад 2 з половиною мільйони. Такі ж об’єкти до кінця року з’являтимуться у кожному мікрорайоні міста.

Паспорти для чотирилапих

Кожному чотирилапому по поспорту. Лише з такою умовою собак та кішок можна вивозити за кордон. В головному управлінні ветеринарної медицини в Хмельницькій області кажуть: далеко не всі хмельничани реєструють своїх домашніх улюбленців.

Канікули в бібліотеці

Хмельницькі школярики та дошкільнята на канікулах бавляться, щоправда в книгозбірнях. За словами працівників Центральної дитячої бібліотеки, щодня в них приходить до 50 відвідувачів. Порівняно із навчальним періодом, це на 40% менше, але загалом така статистика не погана.

Всі на відпочинок!

Більшість хмельничан на морях та в горах. В одній із місцевих тур фірм кажуть: цей рік дійсно туристичний. Кількість городян, які вирушила на відпочинок, вже побила рекорди минулих років. Найбільше туристів на українських пляжах та в Карпатах.