Daily Archives: Липень 25, 2017

Як депутати титульні списки затверджували

Реконструкція скидного колектора за 100 тисяч і дорога за 4 мільйони. Скільки виділити коштів і на що, днями обговорювали та затверджували депутати на спільному засіданні бюджетної комісії та житлово-комунального господарства.

Штраф збільшено

Штраф за паркування на місці, призначеному для автівок інвалідів збільшили. За порушення закону України водіїв карають гривнею. Зараз сума штрафу складає 255 грн., за три місяці буде 1700 грн.

Он-лайн послуга у ВРАЦСі

Більше 30 хмельницьких пар з початку року подали заяву про реєстрацію шлюбу он-лайн. Така послуга доречна, адже дозволяє не стояти в довгих чергах, зауважують в міському відділі реєстрації актів цивільного стану.

Ремонтні роботи тривають

Вулицю Свободи, від Проспекту Миру і до Зарічанської, капітально ремонтують. На разі там, замінюють частину водогону, після чого візьмуться за оновлення асфальтобетонного покриття проїжджої частини та ремонт тротуарів.

«Дитячий простір»

Проект «Дитячий простір в бібліотеці» став одиним із переможців програми «Бюджет участі». На облаштування казкової зони з міського бюджету виділили 96 тисяч гривень.