Daily Archives: Липень 31, 2017

No Thumbnail

Дозвілля для наймолодших хмельничан

Цієї суботи у місті стартують гулянки для малечі. Для діток влаштують цікаве дозвілля, з конкурсами та майстер класами. І все це абсолютно безкоштовно. Новий проект організовує міська влада. Дитячі гулянки проходитимуть щосуботи на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка.

No Thumbnail

Японія у центрі Хмельницького

2017 рік указом президента проголошено Роком Японії в Україні. З цієї нагоди у Хмельницькому відбулися дні японської культури. Виставки, дегустації, майстер-класи, танці та багато іншого згуртували на майданчику біля кінотеатру Шевченка сотні хмельничан. Справжні поціновувачі східної культури приміряли національний японський одяг та опановували танці бон-одорі.

No Thumbnail

Профорієнтація у таборі

Спеціалісти міського центру зайнятості відвідали комунальний табір «Чайка». До відпочивальників приїхали аби розказати про важливість усіх професій та допомогти зорієнтуватися у майбутньому виборі. З дітьми грали у профорієнтаційні ігри та проводили для них психологічні тренінги.

No Thumbnail

Людина НЕ товар

Як не потрапити до рук торгівців людьми та до кого потрібно звернутися за допомогою? Детально про це, городянам які вишикувалися у черзі біля одного із візових центрів міста, розповідали члени благодійного фонду «Ксена» та працівники управління соціального захисту і міського центру зайнятості. Таку акцію приурочили