Місячний архів: Серпень 2017

No Thumbnail

Прощання із Зіновієм Комарницьким

Активний громадський діяч та справжній патріот Зіновій Комарницький пішов із життя. У свої 87 до останніх днів хмельничанин з великої букви боровся за свободу країни. Зіновій Андрійович пройшов по-справжньому героїчний шлях борця за незалежність. Попрощатися із легендарною особистістю прийшло чимало городян, керівництво міста та області.

No Thumbnail

Ремонт у палаці творчості

Палац творчості дітей та юнацтва в очікуванні цікавих муралів. Хоча для реалізації ідеї поки бракує коштів і митців. Адже у проекті ремонту фасаду приміщення, зазначено лише зовнішнє утеплення та фарбування стін у жовтий колір. Відтак поки, викладачі палацу, власними силами створюють ескізи можливих настінних малюнків,

No Thumbnail

Святкова програма

586-ий день народження Хмельницького планують зробити насиченим та незабутнім. Для цього розроблено безліч цікавих заходів, які відбуватимуться 23 та 24 вересня. В управлінні культури й туризму для мешканців та гостей готують перфоманси в тролейбусі та на ринках міста, танцювальні батли, фотосесії з відомими хмельничанами, запуск

No Thumbnail

«Новий» новий навчальний рік

З нового навчального року оцінки в деяких хмельницьких школах ставитимуть в електронний журнал. В інших – з’являться класи з інклюзивною освітою. На педагогічній нараді вчителям та вихователям повідомили, яким має бути навчальний рік 2017. Також торкнулись теми реформи освіти, яка відбудеться вже через рік.

No Thumbnail

Сучасний Мамай

На стіні будинку №20, що на вулиці Гагаріна оселився козак Мамай. Про це говорять його чуб та кобза. А от вбраний персонаж в сучасну військову форму. Художник Андрій Томчишен пояснює: осучаснили Мамая спеціально.

No Thumbnail

Мистецтво бути пішоходом

Восени хмельничан навчатимуть правилам дорожнього руху. На уроки, у вигляді цікавих акції та флеш-мобів, у першу чергу запрошуватимуть пішоходів. Адже останні часто порушують дисципліну на дорогах, ігнорують світлофори, зебри та підземні переходи, відтак безпекою пішоходів, в Україні займається єдина громадська спілка яка працює у Харкові.

No Thumbnail

Волонтерські подарунки

На хмельницькі автошляхи виїхала третя автівка «Соціального таксі». Її знову придбали завдяки зусиллям небайдужих. Спеціально облаштований Мерседес Спрінтер обійшовся в 16,5 тисяч умовних одиниць. Кошти виділили і на технічне забезпечення машини.

No Thumbnail

В пам’ять про героїв

24-го серпня, у Хмельницькому урочисто відкрили та освятили пам’ятник Героям Небесної сотні. Його автори, відомі художники і скульптори Роман Албул, Богдан Мазур та вже покійний Микола Мазур. Митці, з бронзи створили голуба на крилах якого обличчя Героїв України.