Місячний архів: Серпень 2017

Прощання із Зіновієм Комарницьким

Активний громадський діяч та справжній патріот Зіновій Комарницький пішов із життя. У свої 87 до останніх днів хмельничанин з великої букви боровся за свободу країни. Зіновій Андрійович пройшов по-справжньому героїчний шлях борця за незалежність. Попрощатися із легендарною особистістю прийшло чимало городян, керівництво міста та області.

Ремонт у палаці творчості

Палац творчості дітей та юнацтва в очікуванні цікавих муралів. Хоча для реалізації ідеї поки бракує коштів і митців. Адже у проекті ремонту фасаду приміщення, зазначено лише зовнішнє утеплення та фарбування стін у жовтий колір. Відтак поки, викладачі палацу, власними силами створюють ескізи можливих настінних малюнків,

Святкова програма

586-ий день народження Хмельницького планують зробити насиченим та незабутнім. Для цього розроблено безліч цікавих заходів, які відбуватимуться 23 та 24 вересня. В управлінні культури й туризму для мешканців та гостей готують перфоманси в тролейбусі та на ринках міста, танцювальні батли, фотосесії з відомими хмельничанами, запуск

«Новий» новий навчальний рік

З нового навчального року оцінки в деяких хмельницьких школах ставитимуть в електронний журнал. В інших – з’являться класи з інклюзивною освітою. На педагогічній нараді вчителям та вихователям повідомили, яким має бути навчальний рік 2017. Також торкнулись теми реформи освіти, яка відбудеться вже через рік.

Сучасний Мамай

На стіні будинку №20, що на вулиці Гагаріна оселився козак Мамай. Про це говорять його чуб та кобза. А от вбраний персонаж в сучасну військову форму. Художник Андрій Томчишен пояснює: осучаснили Мамая спеціально.

Мистецтво бути пішоходом

Восени хмельничан навчатимуть правилам дорожнього руху. На уроки, у вигляді цікавих акції та флеш-мобів, у першу чергу запрошуватимуть пішоходів. Адже останні часто порушують дисципліну на дорогах, ігнорують світлофори, зебри та підземні переходи, відтак безпекою пішоходів, в Україні займається єдина громадська спілка яка працює у Харкові.

Волонтерські подарунки

На хмельницькі автошляхи виїхала третя автівка «Соціального таксі». Її знову придбали завдяки зусиллям небайдужих. Спеціально облаштований Мерседес Спрінтер обійшовся в 16,5 тисяч умовних одиниць. Кошти виділили і на технічне забезпечення машини.

В пам’ять про героїв

24-го серпня, у Хмельницькому урочисто відкрили та освятили пам’ятник Героям Небесної сотні. Його автори, відомі художники і скульптори Роман Албул, Богдан Мазур та вже покійний Микола Мазур. Митці, з бронзи створили голуба на крилах якого обличчя Героїв України.