Daily Archives: Серпень 1, 2017

Психолог просто неба

Консультація психолога на свіжому повітрі. Таку новацію запровадили у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Щовівторка у парку імені Шевченка впродовж години можна отримати кваліфіковані поради фахівця та задати особисті запитання.

Оновлений проїзд Геологів

Проїзд Геологів дочекався капітального ремонту. Він міській казні обійшовся в півтора мільйони гривень. Новенький асфальт встелили на чималій ділянці –  від недіючого торгівельного центру «Європа»  до ринку «Бартер-Сервіс».

Новий реабілітаційний центр

За кілька днів розпочне свою роботу соціальний центр Святого Миколая Чудотворця для реабілітації дітей та молоді з особливими потребами. Ремонтні роботи приміщення уже завершено. Подібних центрів на території України одиниці. Тут, діти з різними нозологіями зможуть отримати комплексну допомогу та реабілітацію. У центрі створили кілька

Масові заходи «по-новому»

Міська влада презентувала новий документ про порядок організації та проведення масових заходів. Це положення стосуються ярмарків, фестивалів, акцій, які ініціюють громадські активісти, підприємці тощо. Згідно нових правил організатори заходів будуть сплачувати відповідний відсоток до міського бюджету. Кошти ітимуть на спеціальний фонд управління культури та туризму.