Daily Archives: Серпень 3, 2017

Міст на капітальному ремонті

Міст на Старокостянтинівському шосе капітально ремонтують. Це найстаріший шляхопровід обласного центру. Звели його у 1944 році. Від того часу об’єкт не бачив рук робітників. Тож у мерії цьогоріч направили 12 мільйонів з бюджету, аби привести міст до ладу. Масштабні роботи триватимуть впродовж кількох місяців. Аби

Пережити спеку

Пляшка питної не газованої води – найкращий порятунок від спеки, запевняють лікарі. Пити потрібно часто і не великими ковтками. А ще не забувати про головний убір та за можливості менше перебувати на вулиці у найспекотнішу пору доби.

Рятівний пляж

Рятують в  аномальну спеку від пекельного сонця  водойми. На міському пляжі у навіть гарячі будні ажіотаж. Хоча б трішки охолодитися поблизу річки хочуть  і дорослі, і малі. Рятувальники ж не втомлюються нагадувати правила безпеки. Адже у жару відпочинок на воді має чимало ризиків.

Сучасна зона відпочинку

У Хмельницькому встановили парклет. Такі зони відпочинку вперше з’явилися у Каліфорнії 5 років тому. В обласному центрі зону відпочинку символічно встановили до тридцятої річниці дружби із каліфорнійським Модесто. Конструкція багатофункціональна, а головне покликана привернути увагу до цінності міського простору.

Фестиваль вуличного мистецтва

З нагоди святкування 30-тої річниці братерства з Модесто у Хмельницькому молодь влаштувала «Арт-місто». Цей фестиваль об’єднав усі види та представників вуличного мистецтва на майдані Незалежності. На згадку про подію, активісти створили у місті новий арт-об’єкт.

«Доступних ліків» побільшало

Головні медики країни збільшили переліків препаратів, які підпадають під урядову програму «Доступні ліки». Через що у Хмельницькому побільшало і аптечних пунктів, де їх можна придбати безкоштовно, або ж із незначною доплатою.