Daily Archives: Серпень 4, 2017

Національна поліція святкує другу річницю

Національна поліція відзначає другу річницю. У день професійного свята хмельницькі правоохоронці розгорнули у центрі міста виставку власних досягнень. Всі охочі познайомитися із професією поліцейських поближче, мали для того всі можливості.

Перевірка «Електротрансу»

90 тисяч гривень з міського бюджету витратили на перевірку «Електротрансу». Підприємство працює у збиток. Аби визначити причину, міська влада вирішила провести незалежний аудит. Від початку серпня його проводить одеська фірма «Респект». Її обрали шляхом тендерної процедури.

Концерт джазової музики

Місцеві музиканти, 30-ту річницю підписання угоди про партнерство між містами: Хмельницький і Модесто, відзначили джазовим концертом. Музичні мотиви, які зародилися на початку минулого століття в Америці, слухали пересічні городяни та гості з міста-побратима.

Зекономили газ – отримайте компенсацію!

Понад 46 тисяч хмельницьких сімей користуються житловою субсидією. Щоправда навіть серед тих, хто отримує допомогу від держави, на оплату спожитих комунальних послуг, є боржники. Таких у місті понад 6 тисяч. Натомість є й ті, хто намагається економити природні ресурси, не дивлячись на субсидію. Для них,

З нового року – нова транспортна мережа

З 2018-го року мешканцям мікрорайонів Дубове, Дивокрай, Дальні Гречани та вулиці Прибузької легше буде діставатись на роботу. Там запланували відкрити додаткові автобусні маршрути. З часом у місті з’явиться і три нових тролейбусних. Усе це детально прописали в оновленій транспортній мережі. Її розробляли майже рік. На