Daily Archives: Серпень 9, 2017

Мрії збуваються

Водій тролейбусу Борис Савчук незабаром святкуватиме із родинною новосілля. 9-го серпня нарешті здійснилася довгоочікувана мрія. Багатодітна сім`я Савчуків отримала ключі від трикімнатної квартири. У черзі на розширення житла, чоловік з дружиною стояли більше 25-ти років. За цей час виховали двох доньок та двох синів. Мають

Опалювальний сезон не за горами

Впродовж літа силами комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» ведуться планові ремонті роботи. До початку опалювального сезону підготували 43 котельні з 58-ми працюючих та замінили 3 кілометри  тепломереж. А це майже 80% із запланованих. Паралельно, продовжують встановлювати твердопаливні котли. Вони дають змогу в рази економити використання природного газу.

Підручників вистачить усім

Дев’ятикласники у новому навчальному році вчитимуться за новим Державним стандартом. Підручники для них, працівники департаменту освіти і науки замовили ще в березні. Відповідна навчальна література поетапно надходить до загальноосвітніх шкіл міста.

Набір у патрульну поліцію

На 104 вакантних місця – майже вісімсот кандидатів. Це конкурс у патрульну поліцію. Ті хто подав заявки у перший місяць літа і вдало пройшов усі тестування, з 10-го серпня, проходитимуть співбесіду з поліцейською комісією.

Міст ремонтують

Капітальне оновлення мосту, що на Старокостянтинівському шосе, коштує майже 12 мільйонів гривень. Частину цієї суми підрядник вже отримав, відтак ремонтники приступили до робіт. Триватимуть вони до кінця року.