Daily Archives: Серпень 11, 2017

Як працюють комунальні підприємства

Нині у Хмельницькому налічується 36 комунальних підприємств. З них лише 19 спрацювало у першому півріччі з позитивним результатом. На думку заступника міського голови Володимира Гончарука, найкращі результати продемонструвало комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго».

Ювілей гвардійської дивізії

75 років відзначила 17-та гвардійська мотострілкова дивізія. Її бойовий шлях розпочався у роки Другої світової війни. Тоді дивізію, яка носила назву сорокова, сформували швидкими темпами.  Хрещення кулями  солдати та офіцери пройшли у важких боях під Сталінградом.

Центр Енергоефективності

У Хмельницькому запрацює центр енергоефективності. Нині у приміщенні майбутньої установи триває ремонт. У закладі представлять кращі зразки енергоощадного обладнання. Однак, головна функція працівників майбутнього центру – вести просвітницьку роботу серед населення. Сподіваються, від цього у місті побільшає екологічно свідомих мешканців.

«Дитячі гулянки» тривають

Новий проект міської ради «Дитячі гулянки» триває. Забави для малечі відбудуться 12 серпня біля кінотеатру імені Шевченка. На дітей чекає нова розважальна програма. Найактивніші отримають призи від організаторів заходу.

Книги у шкільні бібліотеки

100 тисяч гривень – на нові книги. За бюджетні кошти, цього річ, частково оновили художню літературу у шкільних бібліотеках. Новопридбані видання, розраховані у першу чергу на дітей молодшого шкільного віку. Аби читати могли усі, у школах з інклюзивною освітою, планують переобладнати бібліотеки на сучасні медіатеки.