Daily Archives: Серпень 21, 2017

Прощання з нацгвардійцем

19-го серпня хмельничани провели в останню путь героя України, командира окремого загону спеціального призначення Олександра Олександровича Бойко. Прощалися з військовим на Майдані Незалежності стоячи на колінах і скандуючи «Слава».

Презенти чотирилапим від Лесі Нікітюк

Презенти чотирилапим від відомої телевізійної мандрівниці Лесі Нікітюк. Днями ведуча проекту «Орел та решка» завітала у хмельницький притулок «Центру поводження з тваринами». Собакам привезла необхідні медикаменти та корм. Закупила їх за кошти виручені під час благодійного аукціону.

Обнови ДЮСШ №1

У дитячо-юнацькій спортивній школі №1 готують сюрприз для тамтешніх футболістів. Вартість останнього – 3,5 мільйони гривень. За допомогою такого презенту результативність вихованців підвищиться, – сподіваються у закладі.

Медовий фестиваль

Три дні хмельничани розважалися, співали пісень, брали участь у різних майстер-класах та частувалися медом. З 18-го до 20-го серпня в обласному центрі проходив другий найсолодший фестиваль – «Медовий Спас». Родзинкою свята став львівський фольклорний гурт «Йорий Клоц» та хмельницькі артисти будинку культури, які подарували гостям

«Серпневі зорі України»

В обласному літературному музеї приймали молодих письменників з усієї Хмельниччини. Усі вони – учасники конкурсу «Серпневі зорі України». Останній присвятили сотій річниці початку Української революції.

Українська кінопрем’єра

Українське кіно, хоч і малими кроками та все ж відроджується. 24-го серпня хмельничан запрошують на перегляд чергової вітчизняної кінопрем’єри. Фільм «Червоний» – історія мужності та жаги до волі. Грузино-український режисер Заза Буадзе екранізував повість українського сучасного письменника Андрія Кокотюхи. 20-го серпня у кінотеатрі імені Тараса