Daily Archives: Серпень 22, 2017

Об’їзд навчальних закладів

Хмельницькі очільники перевіряють готовність місцевих шкіл та садочків до 1 вересня. Навчальні заклади, які потрапити під приціл днями, – спеціалізована загальноосвітня школа №6 та дошкільний навчальний заклад №20 «Білочка».

На навчання з новим портфелем

Двісті учнів молодших класів, від міської ради та не байдужих городян, отримали нові ранці і набори шкільного приладдя. Обновки, за бюджетні кошти, закупили для дітей з багатодітних родин. Подібна соціальна акція у Хмельницькому проходить щорічно.

Міні-сквер у Гречанах

Міні-сквер облаштували у мікрорайоні Гречани. Нова зона відпочинку з’явилася на вулиці Курчатова неподалік церкви. Раніше територія була занедбана. Тепер ж око радують викладені бруківкою доріжки, новенькі лавочки. Невдовзі у сквері висадять квіти та кущі.

Екскурсія для особливих дітей

Керівництво міста вкотре зустрічало у своїх робочих кабінетах екскурсантів. Цього разу екскурсію приміщенням Хмельницької міської ради провели для дітей з особливими потребами. Останні приїхали до обласного центра чи не з усієї України. А все заради фестивалю, який у нашому місті проходить вже четвертий рік поспіль.