Daily Archives: Серпень 23, 2017

Обговорення нової транспортної мережі

У Хмельницькому запланували оновити транспорту мережу. За її розробку в управлінні транспорту взялися ще минулого року. Цього річ до цієї роботи долучили і фахівців з Харківського автодорожнього інституту. Їх проект, майже на 80% дублює той, що розробили місцеві спеціалісти. Оновлену транспортну мережу вже представили городянам.

Обласний фестиваль хорів

Фестиваль хорових колективів «Тобі, Україно, пісенний наш скарб» зібрав вокалістів з різних куточків області. Захід проводять щороку та присвячують Дню Незалежності України. Цьогоріч хористи радували свїом мистецтвом вже вдев’яте. Зі сцени філармонії лунали пісні сповненні любові до рідної землі та людей.

День державного прапора України

Головний винуватець урочистих заходів 23 серпня – національний прапор України. Хмельничани державне свято почали відзначати з самого ранку на майдані Незалежності. Із собою принесли власні синьо-жовті стяги. У багатьох прапорів – своя історія.

Молитовний сніданок

Напередодні Дня Незалежності України хмельничани помолилися за мир та благополуччя рідної держави. Представники духовенства та влади зібрались на молитовний сніданок. Його в обласному центрі провели вдруге.

Грамоти учасникам АТО

Гімн, хвилина мовчання та спільна молитва – так розпочались урочистості з нагоди 26-ої річниці Незалежності України, які проходили в приміщенні дитячої школи мистецтв. У глядацькій залі працівники лісових та мисливських господарств краю. Та запросили до обласного центру не усіх лісників, а лише тих, хто захищав