Daily Archives: Серпень 28, 2017

Мандрівний ДАХ

Сезон мандрівних розповідей стартує на хмельницькому ДАХу. В Агенції Сталого Розвитку на початку осені вирішили запровадити серію зустрічей із подорожуючими з досвідом. Розпочнуть зустрічі першого вересня із знайомства з Катериною Мельник та її поглядом на Африку.

Трубач на балконі кінотеатру

З 28-го серпня, щовечора на балконі кінотеатру «Планета», вихованці музичного училища грають гімн Хмельницького. Знайомі, усім городянам акорди з пісні «Плоскирів, Проскурів, Хмельницький» звучатимуть у виконанні трубачів

Пішохідні доріжки

Пішохідних доріжок цього річ суттєво побільшало у Хмельницькому. Облаштовують їх для зручності мешканців у дворах різних мікрорайонів міста за кошти міської казни. Частина доріжок асфальтована, інші встелені бруківкою.

Зекономили газ – отримайте компенсацію!

Городяни що користуються субсидією, та в опалювальному періоді 2016-го 2017-го років, зекономили природні ресурси можуть отримати грошову компенсацію. Для цього потрібно звернутися у громадські приймальні управління праці та соціального захисту населення і написати відповідну заяву. Її подати варто не пізніше 31-го серпня.