Daily Archives: Серпень 29, 2017

Портфелі для дітей-сиріт

Троє першокласників, у переддень першого вересня отримали від міської ради нові ранці та набори шкільного приладдя. Такі подарунки, керівництво міста, дарує щороку дітям сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

Педагогічна конференція – 2017

У спеціалізованій загальноосвітній школі №15 говорили про зміни в новому навчальному році. Для цього в актовому залі зібралось керівництво, вчителі та вихователі міста. Проте традиційну серпневу педконференцію на звичне засідання вирішили не перетворювати. Натомість надали їй більш практичного змісту.

Освітні зміни в прикордонній академії

У Хмельницькому військовому виші готуються до нового навчального року. У ході щорічного навчально-методичного зібрання, педагоги та науковці прикордонної академії, обговорили плани на найближче майбутнє та підсумували роботу за минулий навчальний рік.

Велопарковки-олівці

Оригінальні велопарковки у вигляді кольорових олівців встановили поблизу хмельницьких шкіл. Виготовили паркомісця для роверів коштом міського бюджету. А от їх дизайн розробив велоактивіст Сергій Толстіхін. При цьому враховував не лише красу, а в першу чергу надійність.