Daily Archives: Серпень 30, 2017

Сучасний Мамай

На стіні будинку №20, що на вулиці Гагаріна оселився козак Мамай. Про це говорять його чуб та кобза. А от вбраний персонаж в сучасну військову форму. Художник Андрій Томчишен пояснює: осучаснили Мамая спеціально.

Мистецтво бути пішоходом

Восени хмельничан навчатимуть правилам дорожнього руху. На уроки, у вигляді цікавих акції та флеш-мобів, у першу чергу запрошуватимуть пішоходів. Адже останні часто порушують дисципліну на дорогах, ігнорують світлофори, зебри та підземні переходи, відтак безпекою пішоходів, в Україні займається єдина громадська спілка яка працює у Харкові.

Волонтерські подарунки

На хмельницькі автошляхи виїхала третя автівка «Соціального таксі». Її знову придбали завдяки зусиллям небайдужих. Спеціально облаштований Мерседес Спрінтер обійшовся в 16,5 тисяч умовних одиниць. Кошти виділили і на технічне забезпечення машини.

В пам’ять про героїв

24-го серпня, у Хмельницькому урочисто відкрили та освятили пам’ятник Героям Небесної сотні. Його автори, відомі художники і скульптори Роман Албул, Богдан Мазур та вже покійний Микола Мазур. Митці, з бронзи створили голуба на крилах якого обличчя Героїв України.