Місячний архів: Вересень 2017

ЦНАПу 5 років

29 вересня Центр надання адміністративних послуг відзначив перший ювілей – 5 років з дня створення. З цієї нагоди міський голова відзначив грамотами та подарунками кращих з кращих адміністраторів. У вітальній промові запевнив, відтепер саме у цей день працівники ЦНАПу щороку відзначатимуть своє професійне свято.

Хмельничани презентуватимуть театральне мистецтво у Литві

Хмельницькі театрали їдуть на гастролі у Литву. Своє мистецтво закордонному глядачеві представлять учасники аматорського театру «Дзеркало». Це перші в його історії великі закордонні гастролі. Мистецький вояж триватиме більше  тижня.

Місто до зими готове

Хмельницький на 100% готовий до осінньо-зимового періоду. На цьому наголосили комунальники та заступник міського голови Анатолій Нестерук, під час розширеного засідання виконавчого комітету. На потреби житлово-комунального господарства цього року з міського бюджету виділили понад 400 мільйонів гривень.

Гімназисти серед кращих ЮІРівців

Честь Хмельниччини команда гімназії №2 захищала на Всеукраїнських змаганнях юних інспекторів дорожнього руху у «Молодій гвардії». Для  цього потрібно було здобути непрості перемоги на міських та обласних змаганнях.

Школа молодого підприємця

У Хмельницькому стартував проект “Школа молодого підприємця”. Навчання покликане сформувати у молоді знання, необхідні для започаткування власної справи. Учасники проекту впродовж п’яти днів пройдуть комплексне навчання з теорії і практики управління бізнесом.

У Хмельницькому відкрили БібліоХаб

У центральній міській бібліотеці сьогодні відкрили БібліоХаб. Це громадський простір, яким безкоштовно зможуть користуватися усі хмельничани. Реалізувати проект вдалося завдяки перемозі у програмі «Бюджет участі».

Бібліотекарі приймають вітання

Знавці книг та людських душ. 30-го вересня професійне свято відзначають бібліотекарі. У хмельницькій  централізованій  бібліотечній  системі трудиться 76 працівників. У кожного з них свій шлях у тепер вже улюблену професію.

«Хмельницький» засвітили

У Хмельницькому з’явилася перша система автономного освітлення. У такий спосіб будуть підсвічувати стели із написом «Хмельницький» при в’їздах у місто. Біля кожної встановили опору для прожектора та сонячних батарей.

Осучаснення пенсій

Осучаснення пенсій є обов’язковою складовою частиною пенсійної реформи. Відповідно до зростання розміру середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески, повинен здійснюватися і перерахунок пенсій. У Хмельницькому міському управлінні пенсійного фонду до змін вже готові.

Озеленення міста

Робота комунального підприємства із зеленого будівництва та благоустрою міста стала темою чергового інформаційного депутатського дня. Міські обранці аналізували витрати та результати.