Місячний архів: Вересень 2017

«Твоя країна» знову приїде в Хмельницький

Хмельницький уже втретє готується приймати всеукраїнський молодіжний проект «Твоя країна». У його рамках двадцять мешканців з різних регіонів гостюватимуть у нашому обласному центрі. Організатори – «Молодь за краще майбутнє» – для туристів готують насичену, пізнавальну програму. Триватиме проект з 29 вересня до 1 жовтня.

Свято триває

Другий день святкування 586-ї річниці Хмельницького видався не менш насиченим. На міському пляжі стартував чемпіонат з ловлі риби «Проскурівська рибалка». Далі естафету перейняли юні артисти. На головній сцені біля кінотеатру Шевченка розгорнули справжню танцювальну хвилю. Спортсмени в цей день також відзначились. На футбольному полі Дитячо-юнацької

Освятили новий храм

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив церкву Всіх Святих Землі Української та провів перше богослужіння у новому храмі. Це перша церква київського патріархату, яку збудували у місті, за роки незалежності України.

Слово єднає

Фестиваль “Слово єднає” згуртував у Хмельницькому літераторів з різних куточків країни. Захід проводять вже втретє. Цьогоріч він набрав особливих масштабів.

Подарунок для поліцейських

Хмельницька поліція отримала подарунок від міської влади. Автомобіль зі спеціальним обладнанням та розпізнавальними знаками для безпечного проведення масових заходів. Подібної автівки у міському відділі поліції не було. На маршрут спец автомобіль вперше виїде 23 вересня.

Відеоспостереження

На черговій сесії міської ради депутати ухвалили рішення, у якому надають рекомендації суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, встановити камери відеоспостереження на вході до магазину та у торговельному залі.

Виставка «Відображення»

У стінах міської ради презентували колекцію хмельницької художниці Вікторії Красуцької . Виконанні у авторському стилі роботи дівчина демонструвала на загал вперше. Різнобарв’я картин та їх світлі сюжети покликані занурити глядача у світ дитинства та чарівництва.

Безкоштовний Wi-Fi-сигнал

Усім, хто не уявляє свого життя без Інтернету, міська влада зробили подарунок – безкоштовний і без пароля Wi-Fi-сигнал. Радіус поширення – вулиця Проскурівська, від «Дитячого світу» до готелю «Жовтневий». Wi-Fi також доступний у сквері імені Т.Шевченка і на майданчику перед кінотеатром. Працюватиме він цілодобово.