Daily Archives: Вересень 1, 2017

Рецепти успіху

Чотири спікери, чотири життєві історії та один спільний рецепт успіху. Хмельницький молодіжний клуб розвитку реалізував черговий цікавий проект «ХМКР talks». У ляльковому театрі хмельничани, що досягли вершин у різних сферах життя ділилися досвідом з іншими. Серед спікерів подружжя мандрівників, футуролог, громадський діяч та міський голова.

Перший дзвоник

У перший день осені Свято Знань урочисто відзначили школярі, педагогічні колективи та батьки учнів усіх шкіл міста. Перший дзвоник дав відлік новому навчальному року. Цього року за парти сіли понад тридцять тисяч хмельницьких учнів. З них майже чотири тисячі – першокласники. Традиційно цього річ на

День підприємця

У першу неділю осені професійне свято відзначають підприємці. На початок 2017 року у Хмельницькому налічувалося понад 30 тисяч бізнесменів. З нагоди свята найактивніші з них приймали вітання від міських керманичів.

День знань

Цьогоріч, урочисті лінійки з нагоди першого дзвоника, у школах міста були як ніколи короткими. Кілька вітальних слів від першокласників та директорів навчальних закладів і жодних затяжних промов.

День знань у прикордонників

День знань відзначили і у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. На святкові урочистості на плацу зібралися і курсанти, і студенти вишу. Першим вручили – пагони, другим – символічний студентський квиток.

Вшанування загиблих у Другій світовій війні

2-го вересня 1945 року завершилася Друга Світова війна. У переддень 72-ої річниці, хмельничани хвилиною мовчання згадали тих, хто загинув більш як півстоліття тому, боронячи нашу землю від нацистських загарбників.