Daily Archives: Вересень 5, 2017

Першокласний експеримент

На партах можна лежати, на уроках – стрибати та бавитися в ігри. З першого вересня в Україні стартував навчальний експеримент. У ста школах в різних куточках держави першокласники навчаються за новою програмою. Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І ступеня №30 єдина у місті, що долучилася до

Новеньке міні-футбольне поле

У мікрорайоні Ракове з’явилось нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Його збудували на території Навчально-виховного комплексу №9. Кошти на облаштування майданчика виділили з міського бюджету.

Мистецька осінь у Хмельницькому

Осінь у Хмельницькому обіцяють урожайну на мистецькі заходи. Управління культури та туризму підготувало для хмельничан та гостей міста справжній розважальний вернісаж. Стартує мистецька осінь 11 вересня Всеукраїнським літературним фестивалем «Слово Єднає».

Міжнародний день благодійності.

Потрібно бути не благодійником чи волонтером, а людиною. Це головне гасло хмельничанки Тетяни Баско, яка з дитинства допомагає тим, хто цього потребує. Переконує: саме це робить її щасливою. 5 вересня у пані Тетяни своєрідне професійне свято – Міжнародний день благодійності.