Daily Archives: Вересень 6, 2017

Засідання виконавчого комітету

16 працівників комунального підприємства «Теплокомуненерго» невдовзі отримають нові квартири. Таке рішення одноголосно погодили члени виконавчого комітету під час позачергового засідання. Новосілля за кілька місяців справлятимуть і четверо учасників антитерористичної операції. Їм житлові квадратні метри, виділили два забудовника, в рахунок пайової участі.

ProZorro. Продажі у Хмельницькому

Хто дасть більше за майно комунальних підприємств визначатимуть на електронних торгах. Відтепер продати, до прикладу, автомобіль комунальні підприємства зможуть у системі ProZorro. Продажі. Хмельницький одне із перших міст підписало меморандум про співпрацю із ГО «Transparency Inyernational Україна».

Фінансові процедури за новими правилами

2 серпня цього року набрав чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання». Відтепер аби отримати тому чи іншому підприємству фінансову допомогу з бюджетів різних рівнів потрібне погодження від антимонопольної структури.

Підтримати жінок у бізнесі

Хмельничанки вимагають гендерної рівності. На сьогоднішній день, 80% ресурсів з міських та обласних програм підтримки малого та середнього бізнесу, віддається чоловікам. Відтак, члени обласної громадської організації Подільський центр «Гендерна рада», намагаються зробити усе можливе аби у програми внесли корективи з урахуванням гендерного компоненту.

Освітні новації

12 років за партою та профільна старша школа. Днями парламент у цілому підтримав новий закон «Про освіту». Згідно нього уже наступного року в Україні почне діяти 12-річка. Підходи у навчанні також змінять. Уроки мають бути більш ігровими, інтерактивними та формувати у дитини  практичні навики для