Daily Archives: Вересень 7, 2017

Хмельницькі бренди на експорт

Продукцію хмельницької легкої промисловості планують експортувати в різні країни. Для цього, у першу чергу, промисловців закликають до об’єднання та спільного створення міжнародного центру торгівлі з головним офісом у столиці. Стратегію розвитку легкої промисловості в Україні та Хмельницькому, зокрема, обговорили з місцевими підприємцями.

Підготовка до Дня міста

Все продумати до дрібниць аби свято вдалось. На черговому засідання оргкомітету, вкотре обговорили хід підготовки до Дня міста. Для мешканців та гостей готують перфоманси у тролейбусах та на ринках міста, танцювальні батли, фотосесії з відомими хмельничанами, запуск водяних ліхтариків тощо.

Швейцарець у бібліотеці

Про освіту, армію та екологію Швейцарії, а ще волонтерську роботу та свою любов до України хмельничанам розповів іноземний гість Хюберт Года. У центральній міській бібліотеці вдруге відбулася акція «Бібліотечний сніданок із цікавим гостем».

І знову страшний діагноз

З початку року в Україні, за неофіційними даними, 6 дітей захворіло на правець. Хвороба страшна, адже без вчасного та належного лікування усе закінчується летально. Лікарі Хмельницької міської дитячої лікарні, на щастя, мають гарний досвід у лікуванні правцю. За останніх два роки, від цієї інфекційної недуги

Дихайте на здоров’я!

У Хмельницькому чисте повітря. Такий висновок зробив незалежний аналітичний портал, провівши відповідне дослідження. За словами начальника управління екології та контролю за благоустроєм міста Олександра Лукова, на якість повітря в обласному центрі впливає декілька факторів. Серед них – швидкість руху автотранспорту.

Громадські вбиральні

У Хмельницькому більшає сучасних громадських вбиралень. Нещодавно розпочав роботу туалет у парку Франка. У ньому є чоловіча, жіноча та кімната для людей з особливими потребами. Також окрема кабінка для мам з маленькими дітьми. У парку Чекмана встановили біотуалет для візочників. Такий же функціонує у парку