Daily Archives: Вересень 8, 2017

Міжнародна конференція бджолярів

Міжнародна конференція бджолярів згуртує у Хмельницькому кращих фахівців України та Європи.  Захід такого рівня у місті проведуть вперше. На ньому запланували і лекції, і панельні дискусії, і виїзд на пасіки області.

Правила зачекають. Поверніть маршрут

У Хмельницькому відбулись громадські слухання щодо нових правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом.  Щоправда, людей, які прийшли на зустріч, цікавили не вони. Дискутувалт з приводу нових транспортних маршрутів.

Готується до відкриття ще один фонтан

Триває реконструкція площі Свободи. Зовсім скоро тут створять ще одну відпочинкову зону. Для містян збудують новий фонтан, облаштують місця для прогулянок та встановлять лавочки, ліхтарі, сміттєві урни. Територія зони відпочинку буде вимощена бруківкою. Крім того, площу озеленять та прикрасять квітами.

Одного архітипу кіоски – нове обличчя міста

За рік у місті не повинно залишитися жодного старого кіоску. Осучаснити їх зовнішній повинні власники. Зміна архітипу торкнеться усіх тимчасових торгових точок  без виключення. Такі умови розміщення мафів ухвалили депутати на сесії. Яким має бути єдиний варіант зовнішнього вигляду кіосків затвердять наприкінці вересня члени виконавчого

Амбулаторія у Ружичній

Сімейний лікар став ближчим для мешканців Ружичної. У мікрорайоні відкрили сімейну амбулаторію. Медичний заклад працює лише тиждень. Ремонтні роботи завершено. Кілька кабінетів ще пустують. З часом їх заповнять кушетками, для денного стаціонару, кардіографом та лабораторними приладами.

«Слово єднає»

Слово знову об’єднає у Хмельницькому літераторів з різних куточків України. Традиційний фестиваль, що проводять у рамках відзначення Дня міста цьогоріч набере масштабів. Триватиме він майже два тижні. У програмі фесту заплановані скайп-марафон, майстер-класи, зустрічі з літераторами. Очікують на приїзд у Хмельницький відомих гостей  братів Капранових