Daily Archives: Вересень 21, 2017

Свято з китайським присмаком

Свято середини осені 22 вересня  запрошують хмельничан  відзначити у мовній школі ОЛА. Це традиція китайської культури. Провести захід запропонував гість школи  із Гонконга Карлтон Їм. На його Батьківщині цей фестиваль надзвичайно важливий. Тож хлопець вирішив поділитися частинкою китайських традицій і з хмельничанами.

Нові повноваження

В хмельницьких копів нові повноваження. Їх отримали від Нацполіції. Для належного виконання повноважень розшили сектор безпеки дорожнього руху. До роботи приступили 17 вересня.

Змагання серед рибалок

Хмельницьких рибалок запрошують позмагатися у ловлі риби. З вудкою та наживкою, їх чекатимуть 24 вересня о 7-ій ранку на міському пляжі. Триватимуть змагання до 11:00. Після фінального зважування улову, визначать переможців.

«Листівки-спасибки»

Сказати дякую найріднішим  в оригінальний спосіб. Хмельничанка Катерина Луценко кілька років тому розпочала виготовляти так звані  «листівки-спасибки». Дівчина працює юристом, каже негативу у повсякденному житі вистачає. Тож своїм творчим захопленням вирішила додати у нього краплю добра.

Теплопостачання по-сучасному

У Хмельницькому запрацювали дві відремонтованих котельні. На вулиці Трембовецької встановили два потужних твердопаливних котли. Поруч на базі центрального теплопостачального пункту облаштували автоматизовану міні-котельню.

Стратегія реформування системи МВС

Безпека, захист, сервіс – це головні цілі нової стратегії реформування системи Міністерства внутрішніх справ. Над формуванням документу фахівці разом із закордонними спеціалістами розпочали працювати ще у березні. Наразі до процесу долучають громадськість у різних куточках країни. Презентувати стратегію у Хмельницький приїхав радник міністра внутрішніх справ

Сесія міської ради

Хмельницький – перше місто в Україні, де добровольці, учасники антитерористичної операції, отримають не лише посвідчення, а й відповідний соціальний статус. Таке рішення, одноголосно погодили депутати міської ради на черговому сесійному засіданні.

«З Поділлям у серці»

В Народному домі «Просвіти» говорили про відомих подолян. Таким чином товариство української мови імені Тараса Шевченка та Департамент освіти і науки вирішили продовжити святкування вісімдесятиріччя створення Хмельницької області та 586-ий День народження міста.