Місячний архів: Жовтень 2017

No Thumbnail

Хмельничани довіряють місцевій владі

83% хмельничан схвалюють роботу  міського голови Олександра Симчишина, 71% – міської ради загалом.  Такі дані соціологічного дослідження, що влітку провели  представники Міжнародного республіканського інституту. Окрім Хмельницького до муніципального опитування також долучили мешканців Маріуполя, Миколаєва та Дніпра.

No Thumbnail

Будівництво харчоблоку заради безпеки

Новий харчоблок отримає ЗОШ №18 ім. В. Чорновола. Капітальне будівництво ведеться у корпусі, де навчаються найменші учні. Останні через відсутність їдальні, щодня змушені долати відстань у кількасот метрів, аби дістатися харчівні, що розташована поруч із старшою школою.

No Thumbnail

Не прибрали – оштрафують

За не посипані та неочищені тротуари каратимуть гривнею. Передусім подбати про піщано-соляну суміш та інвентар екологи закликають власників кіосків, крамниць та організацій. Факт порушення на місці фіксуватимуть спеціалісти управління екології та контролю за благоустроєм міста. Для фізичних осіб недотримання «протиожеледних заходів» небезпечне штрафом від 340

No Thumbnail

Оцінки онлайн

Батьки хмельницьких учнів зможуть слідкувати за успішністю своїх дітей онлайн. Після канікул це стане можливо завдяки електронним журналам. Їх запровадили в п’яти школах. Вчителі в свою чергу стурбовані рядом питань. Зокрема, чи освоять інноваційні технології педагоги старшого віку та чи користуватимуться новими журналами батьки.

No Thumbnail

Пластикова допомога

Чергову порцію пластикових кришечок волонтери Дитячого світу передали Благодійному фонду «Лелекера». Збирали їх силами всіх небайдужих. Виручені кошти спрямують на підтримку воїнів АТО, зокрема на лікування юного героя Руслана Кашиці. Збір кришечок у торговому центрі триває.

No Thumbnail

Співпраця бізнесу й профтехосвіти

Хмельницькі профтехучилища працюватимуть за дуальною системою навчання. Вона передбачає взаємну відповідальність закладу та майбутніх роботодавців за підготовку кваліфікованих кадрів. Шляхи співпраці із місцевими підприємцями обговорювали на засіданні круглого столу у вищому професійному училищі №4.

No Thumbnail

Американські презенти українським саперам

З новими навиками та сучасним обладнанням. Українські піротехніки пройшли курс навчання під керівництвом американських колег. Тренінги з розмінування тривали у Хмельницькому та об’єднали фахівців з кількох областей держави. По завершенню навчання сапери отримали не лише сертифікати, а й новітні металодетектори та комплекти для гуманітарного розмінування.

No Thumbnail

Житловому масиву – нову дорогу

Майже десять років мешканці житлового масиву «Проскурівщина» чекали на сучасний автошлях обабіч будинків. Раніше власними зусиллями підсипали дорогу щебенем. Прохання адресували міському голові Олександру Симчишину та керівникам відповідних управлінь. Вже цьогоріч завдяки двом мільйонам з міського бюджету отримали сучасну дорогу із півтораметровим тротуаром.

No Thumbnail

Негода господарює

Негода господарює на Хмельниччині. 29 та 30 жовтня ускладнилися погодні умови. Мокрий сніг з дощем та різкі пориви вітру принесли чимало неприємних сюрпризів у ряд населених пунктів краю. За даними гідромецентру дощова та вітряна погода утримається і 31 жовтня.

No Thumbnail

Святкова посвята

Першокурсників Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії посвятили у професію соціальних працівників. Саме така спеціальність в закладі з’явилась цьогоріч. Символічну присягу молодь склала в святковій атмосфері.