Daily Archives: Жовтень 2, 2017

Почесні гості в Хмельницькому

В Хмельницькому приймали гостей з Австрії. Повноважний посол Герміне Поппеллер завітала до обласного центру, аби представити Почесного консула Австрійської Республіки у Чернівцях. Урочиста зустріч відбулась в стінах міської ради. Міський голова Олександр Симчишин дискутував з гостями про можливості австрійсько-українських відносин, налагодження співробітництва в соціально-економічній сфері.

Сміття треба буде сортувати

З 1 січня 2018 року українці зобов’язані будуть сортувати сміття за видами, у відповідності до норм закону «Про відходи». Щоправда постанови з переліком та нормами, досі не створено. У Хмельницькому сортувати тверді побутові відходи, частково почали ще у 2007 році. Для цього у місті встановили

«Прометей»

Старійшину образотворчого мистецтва Хмельниччини Михайла Андрійчука порівняли із Прометеєм. Відповідно таку назву дали і його черговій персональній виставці. З нагоди дня міста художник об’єднав свої кращі картини за багато років в одну експозицію.

Інноваційний Хмельницький

Хмельницький може стати містом – інновацій. Інтерактивні технології планують впроваджувати одразу у кілька галузей міста. Кошти на реалізацію задуманого фахівці агенції розвитку міста хочуть залучити з фондів ЄС.

Зразкова робота депутата

За кілька тижнів двір багатоповерхівки, що на Прибузькій, 14 не впізнають навіть її мешканці. Зараз тут триває капітальний ремонт прибудинкової території. Її розширять для додаткових парко місць та встелять сучасною бруківкою. Кошти на все виділили з міського бюджету. Цьому посприяв місцевий депутат від «Об’єднання «Самопоміч»

День народження «Ресторації Шпігеля»

Смачно, колоритно, дружньо  та весело. Так «Ресторація Шпігеля» відзначила четвертий день народження. З перших днів роботи заклад швидко завоював любов та довіру хмельничан і гостей обласного центру. Адже у ньому гармонійно поєднуються смачна подільська кухня та особлива аура старого Проскурова.