Daily Archives: Жовтень 3, 2017

Отруйний сезон

У розпал грибного сезону мнсники вийшли у рейд місцевими ринками. Продавчиням та покупцям роздавали інформаційні листівки та пояснювали, як вберегти себе від отруєння грибами. Перший такий випадок цього року уже зафіксували у Віньковецькому районі.

Медична реформа на місцевому рівні

У Хмельницькому не вистачає лікарів-педіатрів. Відтак в управлінні охорони здоров’я планують підлітків з 14-ти років переводити на обслуговування сімейних лікарів. Кадрова проблема не стала на заваді відкриттю нових амбулаторій. На сьогоднішній день їх у місті вже 23. До кінця року планують відкрити ще кілька.

Здай зброю і спи спокійно

У Хмельницькому стартував місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Принести до поліції закликають незареєстрований «вогнепал». У такий спосіб правоохоронці мають на меті упіймати двох зайців –  зменшити кількість «неофіційних власників» зброї, й, принагідно, дозволити їм уникнути кримінальної відповідальності.

День людини похилого віку та ветерана

Хмельничани вшанували людей поважного віку. Тематичне свято співпало з днем ветерана. Винуватців обох дат зібрали у філармонії. Як і кожного року, для присутніх підготували подарунки у вигляді продуктових наборів, грамоти та квіти. Їх вручив секретар міської ради Михайло Кривак.