Daily Archives: Жовтень 4, 2017

No Thumbnail

Якісне освітлення у кожен двір

Більше сотні у дворових територіях та понад 250 на центральних автомагістралях. Саме стільки світлоточок цього року вже встигли замінити працівники Міськсвітла. На разі обмірковують як до кінця року засвітити об’їзну дорогу, що на проспекті Миру.

No Thumbnail

Опалювальний сезон

В лікувально-профілактичних установах, дошкільних, шкільних закладах міста, незалежно від форм власності стартував опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.

No Thumbnail

Погода на заваді ремонту

12 мільйонів гривень і декілька місяців безупинного ремонту. Роботи на Старокостянтинівському мосту тривають. Відкрити його обіцяють 30 грудня. Щоправда на темпи виконання впливають погодні умови.  

No Thumbnail

Новий фотоконкурс!

Хмельничан запрошують до участі у конкурсі спортивної фотографії. Серед тем світлин, які пропонує організатор – Національний олімпійський комітет України: спорт, Олімпійський рух, активне та спортивне дозвілля. Свої знімку можуть представляти професіонали, аматори фотомистецтва та навіть діти до 16 років.

No Thumbnail

Кращий перукар

Хмельничани роблять зачіски в кращої майстрині України та Європи. Так сміливо можна назвати Катерину Римар. Дівчина повернулась переможницею із Всесвітнього конкурсу краси. Разом із учасницями з Києва, Харкова, Рівного, Славути, Одеси та Миколаєва виборола кубок Східної Європи за найкращу зачіску.

No Thumbnail

Благодійний ярмарок у гімназії №2

Напекли ласощів, аби допомогти воїнам АТО та дітям-сиротам. У гімназії №2 влаштували осінній благодійний ярмарок. Діти та батьки постаралися на славу та разом створили безліч маленьких кулінарних шедеврів.

No Thumbnail

«Ліцензія на шлюб»

Хмельничан вчать будувати міцні та щасливі стосунки. Соціальна ініціатива «Хтось не зробить» разом із центром розвитку «Простір» втретє організували проект «Ліцензія на шлюб». Цього разу, на відміну від попередніх, він орієнтований не на сімейні пари, а на тих, хто лише шукає свою другу половинку.