Daily Archives: Жовтень 6, 2017

No Thumbnail

Курси для водіїв

Пристойна заробітна плата, повний соцпакет, безкоштовний проїзд у комунальному електротранспорті. Все це водіям тролейбусів пропонує підприємство «Електротранс». А поки що запрошує бажаючих оволодіти згаданою професією.

No Thumbnail

Школярі стали депутатами

На екскурсію до міської ради вперше в цьому навчальному році завітали школярі. Жереб випав на технологічний багатопрофільний ліцей ім. Артема Мазура. Діти обрали нового мера та прийняли низку рішень.

No Thumbnail

Комунальники дають бій опалому листю

Спалюєш листя чи сухостій – отримаєш штраф, а ще – проблеми зі здоров’ям. Про це, крім екологів, незабаром нагадуватимуть і біг-борди. Розмістять останні на Прибузькій, Кам’янецькій та в парку ім. Чекмана.

No Thumbnail

День юриста

Восьмого жовтня у нашій державі  відзначають День юриста. Згідно Указу президента дата з’явилася у календарі професійних свят у 1997 році. Тож цьогоріч  українські правники вітання приймають вдвацяте. З нагоди професійного свята юристів відзначили грамотами та подарунками.

No Thumbnail

«На перехресті сонячних доріг»

Хмельницька художниця, родом з Узбекистану, презентувала у нашому місті восьму персональну виставку. Неллі Павлова представила на розсуд глядачів нові картини, над якими працювала останні два роки. До колекції ввійшли пейзажі та натюрморти – виконані у яскравих кольорах з українськими мотивами.

No Thumbnail

«Берег надії» приймає відпочивальників

За здоров’ям та гарними враженнями у “Берег надії». На відпочинок у рекреаційний центр, що в Головчинцях Летичівського району сьогодні відправилися 31 хмельничанин. Це вже чотирнадцятий заїзд у цьому році.