Daily Archives: Жовтень 9, 2017

Оформити ДТП самостійно

Хмельничани можуть фіксувати дорожньо-транспортну пригоду самостійно. З жовтня водіям для цього потрібен лише смартфон та доступ до Інтернету. Електронні європротоколи дозволяють пришвидшити процес отримання страховки.

Небезпечне сміття

З 17 жовтня  у Хмельницькому свою роботу розпочнуть мобільні пункти прийому небезпечних відходів для подальшої утилізації. Вони працюватимуть у кожному мікрорайоні на базі муніципальних управляючих компаній, колишніх ЖЕКів. 20 жовтня у центрі міста додатково відкриють ще три локації.

«Армія» для самсонівців

Вихованці спортивної школи «Самсон-Право» пройшли маленьку армію. Днями десятеро бійців віком від 14 до 17 років повернулись із Житомира. Там фінішував Всеукраїнський чемпіонат серед військово-патріотичних клубів та об’єднань.

Буде тепло і не слизько

З четвертого жовтня у Хмельницькому частково розпочали опалювальний сезон. Тепло подали до усіх закладів соціальної сфери. Керівництво міста зауважує, в оселях городян, потеплішає, скоріш за все з 16-го жовтня. Адже на температуру у приміщенні, впливає температура повітря на вулиці. Вона впродовж трьох днів повинна бути,