Daily Archives: Жовтень 10, 2017

День ріелтора

Дев’ятого жовтня професійне свято у ріелторів. Ця дата у календарі професійних свят  України з’явилася у 2000 році. У Хмельницькому його відзначають тільки другий рік поспіль. Представників ринку нерухомості згуртувала на свято громадська організація «Асоціація ріелторської діяльності Хмельниччини».

Влада на зв’язку

Днями на телефонні дзвінки хмельничан відповідав секретар міської ради Михайло Кривак. Із своїми проблемами до посадовця звернулося 5 мешканців. Питання та скарги від містян поступали різного характеру.

Нова адреса та статус

Колишнє Хмельницьке музичне училище імені Владислава Заремби переїхало та отримало новий статус. Замість майже двох тисяч квадратних метрів заклад отримав три. До того ж тепер це не училище, а коледж.

Спартакіада стартувала!

На новому спортивному майданчику, що на Тернопільській  стартувала міська спартакіада серед школярів. Відповідні змагання управління молоді та спорту спільно із Департаментом освіти і науки проводить всімдесяте. В такий спосіб намагаються залучати хлопців та дівчат до активного способі життя та за разом відбирають кращих гравців для

Ще більше нагород

Софія Сікорська та Микита Вільчук – гордість хмельницького тхеквондо. Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №3 стали призерами Міжнародних змагань Рига OPEN G1. Це черговий етап кубку Світу.