Daily Archives: Жовтень 11, 2017

Дорогу на Декабристів капітально ремонтують

Капремонту дочекалися мешканці приватного сектору на вулиці Декабристів, що у Гречанах. На цивілізацію чекали кілька десятків літ . А знаковим для них став жовтень 2017. Роботи вже вийшли на фінішну пряму.

Теплий транспорт

Тролейбуси готують до зими. На комунальному підприємстві дбають, аби у холодну пору року користуватися громадським транспортом було комфортно та безпечно. Тепло у салони подадуть 15 жовтня.

ХНУ святкує ювілей

Хмельницький національний університет  цього річ відзначає 55-річчя. Його історія розпочалася із загально технічного факультету, який переріс у один із найбільших вишів на Поділлі. У рамках відзначення дня народження навчального закладу запланували чимало заходів.

Психологічний фотоексперимент

Психологічну різницю між чоловіком та жінкою показали хмельничанам за допомогою фотокамери. Незвичний експеримент провели у рамках проекту «Ліцензія на шлюб», що організувала соціальна ініціатива «Хтось не зробить».

Поліклініці – дитяча оаза, лікарні – тренінговий центр

Міська дитяча поліклініка та лікарня поповняться розвиваючими іграшками та необхідною технікою для проведення тренінгів. Закуплять необхідне у рамках проекту, підготовленого активістами громадської організації «Щасливе материнство». Загальна вартість ідеї – 96 з половиною тисяч гривень..

Поетична презентація

Поетичну збірку під назвою «Сонцесвіт» презентувала в обласній бібліотеці для юнацтва подільська поетеса та журналістка Неоніла Яніцька. Це вже сьома книжка, що вийшла з-під пера авторки. Видання об’єднало вірші різної тематики, написані за останні два роки. Поетичну презентацію доповинили пісочною анімацією.

Навчалися в Європі

Спеціалізована загальноосвітня школа №6 вже 9-й рік є партнером євро інтеграційного проекту «Школи: партнери майбутнього». Щороку учні цього навчального закладу їдуть за кордон, на мовні курси. Аби виграти таку безкоштовну путівку необхідно перемогти у  наукових або творчих проектах, які перед ними ставлять працівники Гьоте Інституту