Daily Archives: Жовтень 12, 2017

No Thumbnail

Зміни до бюджету

На бюджет Хмельницького знову очікують зміни. Фінальні у цьому році правки вноситимуть депутати на черговій сесії. На часі питання куди перерозподілити додаткових 111 мільйонів гривень. Попередньо проект-рішення оприлюднили на загал.

No Thumbnail

Турбота про людей з інвалідністю

У Хмельницькому відбувся кругли стіл на тему: «Відчуження майна у недієздатних осіб». Організатори заходу центр реабілітації «Родинний затишок» хотіли у такий спосіб привернути увагу громадськості до проблем людей з інвалідністю.

No Thumbnail

Нова родзинка Хмельницького

У Хмельницькому запрацював перший пішохідний фонтан. В темну пору доби акваторія світиться кольорами веселки. Його відкрили на привокзальній площі. Зусібіч акваторії зробили благоустрій. Для відпочиваючих встановили нові лавочки та освітлення. Побачити на власні очі гру води та світла можна з 18:00 до 23:00.

No Thumbnail

Міські тротуари прибиратимуть «німці»

Хмельницькі парки, тротуари та ринок «Ранковий» від сміття та бруду прибиратиме мобільна техніка. Дві німецькі машини із щітками вже наступного тижня можна побачити у роботі. У таких спосіб влада міста планує оптимізувати ручну працю та пришвидшити процес прибирання.

No Thumbnail

Курсанти проти старшокласників

Першокурсники прикордонної академії та старшокласники змагалися за кубок мера. Спортивний захід приурочили дню захисника України. Молодики вправлялися у збирані та розбиранні  автомата, перетягуванні канату, настільному тенісі та баскетболі.

No Thumbnail

Вакансії є, робітників бракує

Старшокласників майстер-класами переконували, що робітничі професії не поступаються ТОПовим. Для цього у холі театру ім. Старицького провели щорічний інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож в світ професій». Презентували спеціальності 22 навчальних заклади міста й області.