Daily Archives: Жовтень 17, 2017

Хмельничани підтримали «Велику політичну реформу»

Хмельничани підтримали «Велику політичну реформу». Мирна Всеукраїнська акція відбулася 17 жовтня під стінами парламенту. Окрім столиці, активісти вийшли і на вулиці інших міст. У Хмельницькому близько двох десятків людей зібралися на майдані Незалежності з трьома вимогами – змінити виборчу систему, створити антикорупційний суд та обмежити

Хмельницькі школярі – свідомі громадяни

Хмельницькі школярі – свідомі громадяни. Бути обізнаним у політичних процесах та розумітися у роботі органів місцевого самоврядування учнів навчають з п’ятого класу. Проект «Моя позиція», започаткований міською радою, триває.

У поліції новий дах

У поліції новий дах,  утеплений фасад, хол та відремонтований коридор на четвертому поверсі. Адміністративну будівлю, що на Пушкіна, оновили за спонсорські гривні.

ОСББ готуються до зими

Хмельницькі багатоповерхівки готуються до зими. Як забезпечити комфортні умови проживання мешканцям багатоквартирних будинків у холодну пору року говорили на зустрічі за участю представників ОСББ та комунальних підприємств.

Нові звершення

Хмельницькі борці завойовують по чотири медалі за одні змагання. З такими результатамти повернулись з чемпіонату України з козацького двобою. У складі 35 спортсменів всіх вікових категорій паривезли 76 медалей та потрапили до збірної України.

Вітаємо!

Скриню нагород тхеквондистів ДЮСШ №3 поповнили дорослі вихованці. З не порожніми руками вони повернулись із чемпіонату України. Загалом команда нашої області привезла 19 медалей та кубок за друге командне місце.