Daily Archives: Жовтень 18, 2017

No Thumbnail

Утилізують безкоштовно

До 20 жовтня хмельничани можуть здати використані батарейки, ртутні лампочки та термометри. Утилізація небезпечних побутових відходів за рахунок їх виробників на законодавчому рівні не визначена, а відтак в нашому місті цю проблему намагаються вирішити за допомогою мобільних пунктів прийому.

No Thumbnail

Угода про співпрацю та партнерство

Комунальне майно, яким давно не користуються, продаватимуть відкрито, через систему електронних торгів OpenMarket. Угоду про співпрацю та партнерство, підписали генеральний директор Державного підприємства СЕТАМ Віктор Вишньов та заступник міського голови Володимир Гончарук.

No Thumbnail

Підготовка до сесії

Фінальні у цьому році зміни до бюджету депутати вноситимуть 25 жовтня на сесії міської ради. Це головне питання порядку денного. Разом із цим міські обранці розглянуть ще понад півсотні питань. Тим часом їх попередньо опрацьовують у постійних комісіях.

No Thumbnail

Конкурс перевізників відтермінували

Хто буде обслуговувати транспортні маршрути у місті стане відомо якнайменше за кілька тижнів. Попередньо конкурс перевізників планували на 23 жовтня. Однак, судова тяганина пригальмувала процес. Справу порушив один із кандидатів на конкурс.

No Thumbnail

Капремонт прибудинкової на Тернопільській

Капітальний ремонт міських дворів у 2017р. фінішуватиме вулицею Тернопільською. Поблизу будинку 34/3 встелять нове асфальтне покриття, відремонтують сходи. Подбають про водовідведення. На капітальне оновлення прибудинкової території з міського бюджету виділили близько 1,5 мільйона гривень.

No Thumbnail

Гендерна рівність у бізнесі

Гендерна рівність у бізнесі. Такий пункт пропонують прописати у міській  програмі підтримки та  розвитку підприємництва представниці громадської організації Подільський центр «Гендерна рада».

No Thumbnail

Вік живи, вік учись

336 студентів-пенсіонерів, вступило цього річ на навчання до Університету третього віку. Координатори навчального закладу зауважують: набір досі триває. Поки що в університеті працює 8 факультетів із 11 запланованих.