Daily Archives: Жовтень 19, 2017

No Thumbnail

Що робити з кінотеатром ім. Т. Шевченка

Кінотеатр імені Тараса Шевченка планують відремонтувати та осучаснити. Як повинен функціонувати цей заклад вирішували городяни. Для цього провели громадське обговорення. Усі  пропозиції члени громадської ініціативи опрацюють та оприлюднять.

No Thumbnail

Маршрутки під прицілом

Хмельницькі маршрутки облаштують GPS-навігаторами. Це дасть змогу моніторити рух громадського транспорту, а городянам – менше витрачати часу на очікування потрібної маршрутки. Слідкувати за пересуванням громадського транспорту можна буде за допомогою телефону, комп’ютера або спеціального електронного табло.

No Thumbnail

ІІ Форум Енергоефективності

Про досягнення Хмельницького у напрямку енергомодернізації говорили на ІІ Форумі Енергоефективності. Захід згуртував експертів сфери та представників хмельницьких ОСББ. Окрім цьогорічних результатів, обговорили плани на наступний.

No Thumbnail

Заїзною «кишенею» по заторах

У місті побільшало заїзних кишень для громадського транспорту. Нещодавно така з’явилася на вулиці Степана Бандери. Комунальники у такий спосіб «розчистили» дорогу для автомобілів у напрямку до центра міста.

No Thumbnail

За талоном без черг

Записатися на прийом до дитячого лікаря можна вдома, під час прогулянки, або ж на роботі. У міській дитячій поліклініці впровадили запис за допомогою мобільного телефону. Отримати направлення до спеціаліста можна на день вперед і на конкретну годину.

No Thumbnail

Відкрили Центр Енергоефективності

У Хмельницькому відкрили Центр Енергоефективності. Його, за бюджетні кошти, облаштували у цокольному приміщенні п`ятиповерхівки, що на Кам`янецькій, 54. Для хмельничан, які бажають навчитися економити тепло та електроенергію двері тут завжди відкриті.