Daily Archives: Жовтень 20, 2017

Місто парків та фонтанів

Місто ошатних парків та сучасних фонтанів. Так сміливо можна охарактеризувати Хмельницький. Адже з  кожним роком зонам відпочинку обласного центру додають нових привабливих рис. Хмельничан та гостей міста уже тішить оновлена привокзальна площа з пішохідним фонтаном. На фініші ремонтні роботи у Дендропарку.

Опалювальний сезон стартує

Цими вихідними у Хмельницькому стартує опалювальний сезон. Допоки мережі налаштують на повноцінний опалювальний режим – можливі перебої з постачанням гарячої води. Хмельничан закликають із розумінням віднестися до цього процесу.

Особливим дітям – особлива увага

Безкоштовні заняття для гіперактивних, сором’язливих діток та з аутичними розладами пропонує батькам підлітковий клуб «Джерельце». В ігровій формі навчає маленьких хмельничан кваліфікований психолог. Також у клубі дитина може з користю провести час із однолітками – пограти у настільний теніс, аерохокей, більярд тощо.

Літературна зустріч з Ніною Фіалко

Літературна зустріч з українською письменницею Ніною Фіалко відбулася у центральній міській бібліотеці. Авторку з Тернополя, неабияк люблять  хмельницькі читачі, зауважують у книгозбірні. Її твори мають чи не найбільше записів у формулярах.

Екологічне майбутнє

Хмельничан навчали, як економити природні ресурси і разом з тим зменшити витрати за спожиті комунальні послуги. Для цього представники проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» на Проскурівській розгорнули інформаційне наметове містечко. Про альтернативні джерела енергії розповідали не лише дорослим, а й дітям.

Екоенергетичний форум у ХНУ

Екоенергетичний форум об’єднав у Хмельницькому національному університеті науковців та підприємців з України та Польщі. Відбувся захід у рамках наукової конференції «Українсько-польські діалоги».

Душ для сміттєвих баків.

У Хмельницькому мають на меті вимити усі контейнери. Баки на проспекті Миру вже потрапили під душ. Зараз – у полі зору комунальників – мікрорайон Озерна. Працює бригада з ночі і до світанку. Саме в цей час, кажуть, – найменше автівок та людей.

Велоквест

Хмельницькі школярі знають шлях до Європи. Саме з таким девізом провели тематичний захід в рамках Днів Сталої Енергії. Біля головної сцени у парку імені Чекмана зустрілась молодь, яка їздить на велосипедах. Серед присутніх: професійні велосипедисти та любителі.