Daily Archives: Жовтень 23, 2017

Чернелівський водогін на ремонті

Триває будівництво другої гілки Чернелівського водогону. Цього року нових труб прокладуть на 25 мільйонів гривень. Зараз підрядники працюють на ділянці між селами Черепівка та Іванківці. У цьому місці аварії трапляються найчастіше. На КП «Хмельницькводоканал» констатують: друга гілка дозволить суттєво зменшити кількість аварійних зупинок.

Сміттєпровід – на замок

У Хмельницькому продовжують заварювати сміттєпроводи. Черговим стане будинок, що на Курчатова, 1 Д. Мешканці вже зібрали необхідну кількість підписів. Тільки-но комунальники облаштують відповідний майданчик, сміттєпровід на поверхах «закриють на замок».

Конкурс не відбувся

Конкурс на здійснення пасажирських перевезень, перенесли на невизначений термін. З 17-го жовтня, відповідно до рішення суду, організацію та підготовку до конкурсу призупинили.

Віруси атакують

Сезон вірусних захворювань в Хмельницькому стартував. Про це повідомляють в Обласному управлінні держпродспоживслужби України. За словами фахівців, цьогоріч українців підкосить три головні штами грипу. Серед них нових-Мічеган.

«Сусідська варта»

Другий тиждень хмельницькі патрульні проводять рейди разом із городянами. Проект «Сусідська варта» в нашому місті пілотний, а тому його дієвість випробовують мікрорайоні Ракове. Під час перших двох патрулювань найбільше зафіксували випадків розпивання алкоголю на вулиці