Daily Archives: Жовтень 24, 2017

Влада допомагає бізнесу

Про місцевих виробників дбають у міській раді. На їх підтримку депутати передбачили у бюджеті один мільйони гривень. За ці кошти підприємцям відшкодовуватимуть відсотки за кредити залучені для реалізації інвестиційних проектів. Компенсацію видаватимуть на умовах конкурсного відбору.

Перспективи створення молодіжного центру

У Хмельницькому може з’явитися молодіжний центр «Поділля». Цього прагнуть представники громадьких організацій. Підтримує починання і місцева влада. Днями відбувся круглий стіл за участі активістів, представників студентського самоврядування та посадовців на якому обговорили перспективи створення центру.

Сашко Лірник розповів казки хмельничанам

Сашко Лірник  потішив своїми оповідками маленьких та дорослих хмельничан. В обласній бібліотеці для дітей імені Тараса Шевченка відбулася зустріч та майстер-клас відомого казкаря. Організували захід силами соціальної ініціативи «Хтось не зробить!».

Форум із роботодавцями

З початку року хмельничани поповнили міську казну ще на додаткових 200 мільйонів гривень. Основа добробуту обласного центру – підприємці, які добросовісно сплачують податки. Місцевих роботодавців запросили на черговий форум, аби знову наголосити на важливості дотримання трудового законодавства та проаналізувати роботу окремих підприємств.

Хмельничани поповнили «Вікіпедію»

Городяни долучилися до створення статей на популярному ресурсі. Майстер-клас для новачків он-лайн енциклопедії провели бібліотекарі обласної універсальної наукової книгозбірні. Розповіли, у який спосіб завантажувати, редагувати статті та як додавати фотографії. Таку безоплатну акцію для користувачів хранителі мудрості проводять не в перше.