Daily Archives: Жовтень 25, 2017

Школа медіаграмотності у Бібліохабі

Хмельничан навчатимуть медіаграмотності. Уроки проходитимуть в Бібліохабі, що розташований у центральній міській бібліотеці. Заняття відбуватимуться щоп’ятниці впродовж листопада. На них вчитимуть розрізняти пропаганду, фейки, маніпуляцію в медіа.

Харчоблокам – ремонт та нове обладнання

Сучасними харчоблоками обзавелися чотири хмельницькі школи та ДНЗ №21. Капітального оновлення зазнали приміщення. Також тут замінили деяке обладнання та інвентар. Загалом з міського бюджету на поточні та капітальні перетворення виділили майже чотири мільйони гривень.

Хто не знає минулого – не вартий майбутнього

Хто не знає минулого – не вартий майбутнього. Аби не допустити помилок предків, хмельницькі учні детально вивчають історію. З нагоди сторіччя від початку української революції 1917-1921 років учні спеціалізованої загальноосвітньої школи №6 підготували історично-наукову конференцію.

Сесія міської ради

Депутати міської ради, одноголосно і без суттєвих зауважень, погодили зміни до бюджету на 2017 рік. Під час чергового сесійного засідання міські обранці ділили близько 150 мільйонів гривень.

Водоканал ремонтує каналізаційні труби

Каналізаційні труби, що були прокладені, кілька десятків років тому, нині дають збої в роботі. Основна причина аварій– корозія. Вона псує стан труб. Наразі підрядники замінюють одну із найпроблемніших ділянок водостічних мереж. Роботи тривають на вулиці Паркова.

«15х4»

Аби стати науковцем, не обов’язково захищати наукову дисертацію. З лютого в нашому місті стартував рух «15х4». Його учасники-хлопці та дівчата, які цікавляться науково-популярною інформацією та хочуть передати свої знання іншим.