Daily Archives: Жовтень 26, 2017

Не там припаркувався? Оштрафують

Зупинився чи припаркувався на місцях для інвалідів, ризикуєш залишитися без автомобіля. Його стражі порядку без присутності водія мають право евакуювати. Крім того, кермувальник-порушник змушений буде сплатити штраф. Останній, від 26 жовтня збільшився у чотири рази. Не 255 гривень, як раніше, а мінімум 1020.

Як працює медична галузь

Майже 70 мільйонів гривень, цьогоріч з міського бюджету, виділили на галузь охорони здоров’я. Третину з цих коштів направили на закупівлю обладнання, капітальні ремонти окремих медичних закладів та благоустрій прилеглих територій. 10 мільйонів передбачили на заробітну плату медичного персоналу. Решту для придбання медикаментів.

Футбол для найменших

У Хмельницькому виховують послідовників Шевченка та Мессі. Секцію з футболу для наймолодших городян відкрили за ініціативи Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання та міського управління молоді та спорту. Тренуються юні футболісти на базі ЗОШ №10.

Нові виборчі правила

Зміна виборчих правил заради дієвих реформ в країні. Ключова теза публічних консультацій, які більш ніж півроку тривають з ініціативи громадської організації «Центр UA». Днями у рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ» активісти завітали у Хмельницький. Зустрічі проводили з громадськими лідерами, журналістами, посадовцями та політиками.

Зброю – до поліції

У Хмельницькому триває місячник добровільної здачі зброї. У його рамках впродовж жовтня кожен має змогу позбутися небезпечного арсеналу. Кілька десятків хмельничан вже скористалися акцією. Найбільше до поліції принесли мисливських рушниць. Є також пістолети та ножі.

Засідання виконавчого комітету

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Цього разу на порядку денному було майже 40 питань. Серед них: надання городянам одноразової грошової допомоги, дозволу на переведення садових будинків у житлові, оренда приміщень комунальної власності тощо.

Доступний та якісний сервіс

Доступно,  комфортно та прозоро. За таким принципом працюють нові сервісні центри, що прийшли на заміну МРЕО. Вони мають не просте завдання – змінити у суспільстві стереотип корумпованості, сформований попередниками та якісно надавати послуги.

Гімназисти дискутували

Хмельницькі школярі взяли участь у диспуті. За тему обрали постаті Орликів – відомого гетьмана та його старшого сина. Захід організували у рамках просвітницького проекту «Вартові українства». Ініціатор – міське товариство української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта».