Daily Archives: Жовтень 27, 2017

Топило через коріння

У Хмельницькому з дощоприймального колодязя, що на Курчатова, витягли довжелезні коріння. 7 і 8 метрів. Хмельницькі комунальники вражені. А от представники київської фірми, яка займається очищенням «лівньовок» не здивована.

Форум активних громадян

Форум активних громадян відбувся у Хмельницькому. Захід, що об’єднав владу і громадськість у питанні пошуку шляхів розвитку міста організували представники Міжнародного республіканського інституту за фінансової підтримки  USAID. Протягом року експерти навчали хмельницьких посадовців, депутатів, активістів принципам впровадження реформ на місцевому рівні.

Річниця створення військової частини

31 жовтня 1992 року розпочалася історія хмельницької військової частини Національної гвардії України. Напередодні 25-ти річчя, кращих з кращих нацгвардійців відзначили грамотами, подяками та подарунками.

Річниця визволення України

Близько 9-ти мільйонів українців, заплатили власним життям, за перемогу над нацизмом. Саме на нашій землі, понад 70 років тому, визначалася подальша доля усього світу. Напередодні річниці визволення України від нацистських окупантів, городяни поклали квіти скорботи до обелісків та могил на військовому кладовищі.

Грамоти автомобілістам і дорожникам

В останню неділю жовтня в Україні відзначають день автомобіліста і дорожника. Напередодні, міський голова Олександр Симчишин відзначив грамотами та подарунками професійних водіїв, працівників автобусних станцій та комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг.