Daily Archives: Листопад 2, 2017

Індивідуальне тепло

Чотири хмельницькі школи та стільки ж дошкільних навчальних закладів в найближчому майбутньому матимуть власні теплові пункти. Першими такі перспективи для себе відкриють садочки, позаяк кошти на їх встановлення вони вже отримали. Один тепловий пункт коштує від 500 тисяч гривень.

Квартири комунальникам

Двоє працівників комунального підприємства «Хмельницькводоканал» отримали ключі та ордери на довгоочікуване житло. Розширення квадратних метрів чекали більше трьох десятків років. Тепер святкуватимуть новосілля у новобудові на Старокостянтинівському шосе, 5. Загалом за цей рік 69 працівників комунальних підприємств Хмельницького отримали квартири.

Конференція в прикордонній академії

У стінах Національної Академії Державної Прикордонної Служби України імені Богдана Хмельницького відбулася десята всеукраїнська науково-практична конференція. Науковці обговорювали роль прикордонної служби у секторі безпеки і оборони України та багато інших питань стосовно забезпечення діяльності правоохоронних органів.

Міській лікарні ремонт та сквер

На території міської лікарні та в середині закладу тривають масштабні ремонтні роботи. У результаті міська лікарня отримає утеплений фасад, європейського зразка палати, охайний харчоблок, приміщення для майбутнього відділення гемодіалізу та сучасний сквер.

«Осінній джаз»

Вже півтора тижня будинок №24, що на вулиці Героїв Майдану, розмальовують. Зранку до вечора новий мурал створює автор «Козака Мамая», що навпроти Філармонії. Нова вулична картина передаватиме атмосферу осіннього Хмельницького.

Стемніло – почепи флікер

Стати помітними з настанням сутінок радять пішоходам та велосипедистам. З початку року за їх участю вже сталася понад сотня аварій. Попередити дорожні пригоди взялися поліціянти. Для цього радять хмельничанам «озброїтись» спеціальними світловідбивними наліпками.

Хмельницькі школярі «билися»

Учні чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів змагалися за звання найінтелектуальніших. Телезйомки щорічного проекту «Битва шкіл» відбулись у Палаці творчості дітей та юнацтва. Це вже четверта відбіркова гра. У підсумку до півфіналу потрапили учні гімназії №1.

Хмельничани розміновують Калинівку

Хмельницькі рятувальники поїхали розміновувати Калинівський район. Піротехніки змінять колег, які  з кінця вересня виконують гуманітарне розмінування на Вінниччині через вибух на військових складах.