Daily Archives: Листопад 3, 2017

Через дерева перекриють рух

На вулиці Гагаріна омолоджуватимуть дерева. Задля цього обмежать рух транспорту. Стартуватимуть роботи з понеділка. Працівники комунального підприємства з зеленого будівництва та благоустрою міста на проблемному об’єкті зі спецтехнікою працюватимуть впродовж тижня.

Час вакцинуватися

На спалах грипу варто чекати наприкінці грудня. Тож, кажуть лікарі, – ще є час зробити щеплення. За бюджетні кошти безкоштовно мають вакцинувати дітей-пільговиків. Для інших городян вакцина є платною. Захист пропонують різні країни-виробники. 

Соціальні працівники

Працівники соціальної сфери у неділю відзначатимуть професійне свято. Напередодні винуватці дійства, а це працівники управління праці та соцзахисту населення, міського Центру зайнятості, фонду соцстрахування, управління Пенсійного фонду та не лише приймали вітання. З рук міського голови Олександра Симчишина отримали грамоти та подарунки.

Обновки у садочках

Майданчик для ігрових видів спорту, бігові доріжки, смуга перешкод та інше сучасне обладнання. І все це на ста вісімдесяти́ метрах квадратний. Такий універсальний спортивний майданчик невдовзі з’явиться у ДНЗ №33. До кінця року такими ж сучасними майданчиками потішать вихованців садочків №21 та 11.

«Добрий світ» у Хмельницькому

«Добрий світ» фотографа Юрія Хромушина презентували у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва. Виставка об’єднує різножанрові знімки з особистого архіву автора за сорок років роботи з фотокамерою. Усі світлини випромінюють неймовірний позитив.

Вітчизняне програмне забезпечення

На заміну 1 С. У міській раді Хмельницького, профільних управліннях, відділах та на комунальних підприємствах невдовзі запровадять програмне забезпечення вітчизняного виробництва. Наразі у мерії відбуваються зустрічі із представниками українських компаній, які працюють у цій сфері. Презентують своє напрацювання фахівці керівникам, бухгалтерам та системним адміністраторам

Будьте здорові – гість: лікар Олена Тарчинська

Коли найкращі ліки – фізична активність. Це стверджують американські вчені. Особливо правило стосується людей поважного віку. Про користь активного відпочинку, навіть коли вам за 60-т, дізнаєтесь від нашої гості заступника завідуючого денного перебування та адресної допомоги Територіального центру соціального обслуговування населення.

Віч-на-віч Гість: голова правління ГО «Молодь за краще майбутнє» Владислав Гребенюк

Відкрити у місті  молодіжний центр  «Поділля» –  таку мрію виношує активна хмельницька молодь. Кого має об’єднати центр,  які функції буде виконувати та найголовніше, коли ж мрію втілять у життя слухайте далі.