Daily Archives: Листопад 7, 2017

«Проскурів періоду Української революції»

«Проскурів періоду Української революції 1917-1921 років» – науково-практичну конференцію під такою назвою провели у Хмельницькому. Приурочили захід до сторіччя тих буремних історичних часів.

Співпраця з японцями

Хмельницький буде другом Японії. Обидві сторони у такі співпраці зацікавлені. Вкотре обговорити потенційні можливості взаємовідносин до нашого обласного центру приїхали делегати з посольства Японії.

Алея сакур у Хмельницькому

У Хмельницькому з’явилось ще шість сакур. Їх обласному центру подарували японці. З нагоди 25-річчя товаристських зв’язків між країною сонця, що сходить, та нашою декоративні деревця підготували для всіх українських міст.

3D ялинка

До Хмельницького прибула головна новорічна ялинка. Наразі вона розібрана та знаходиться на складі комунального підприємства «Міськсвітло». Монтувати почнуть на початку грудня аби традиційно запалити вогні на День святого Миколая.

«Лівньовки» занесуть до бази

У Хмельницькому створять електронну базу зливової каналізації. Усі труби, якими «тікає» дощова та тала вода внесуть до комп’ютера. У такий спосіб комунальники мають отримати детальну інформацію щодо міських «лівньовок».

«Гарячі обговорення» титулів

На останній сесії міської ради депутати вносили фінальні у цьому році правки до бюджету. Частину коштів отримала галузь житлово-комунального господарства. На які об’єкти ці кошти направлять обговорювали на спільному засіданні бюджетної комісії та житлово-комунального господарства.