Daily Archives: Листопад 8, 2017

Центр допомоги жінкам

У Хмельницькому в середмісті запрацює центр допомоги жінкам. Передусім він розрахований на хмельничанок, які стали жертвою насилля чи мають намір перервати вагітність. Консультація та психологічна підтримка буде безкоштовною.

Срібло та бронза на Всеукраїнському турнірі

Дві срібні медалі та три бронзові. З такими здобутками днями повернулися додому хмельницькі спортсмени зі Всеукраїнського турніру з рукопашного бою. Змагання проходили у Луцьку. За найвищу нагороду боролося майже 2 сотні спортсменів.

Спартакіада стартувала!

Cтартувала nрадиційна міська спартакіада з настільного тенісу. За ракетки взялись близько 40 студентів. Серед учасників як професіонали, так і любителі відповідного виду спорту. Всі вони змагаються за можливість поїхати на Обласні змагання з настільного тенісу.

Енергоефективні проекти у багатоповерхівках

Експерти зі столиці знову навчали хмельничан економити. Як заощаджувати ресурси й при цьому не викилати кошти на вітер розповідали головам ОСББ у рамках проекту «Створення енергетичних агентств в Україні». Головна мета – навчити мешканців самостійно реалізовувати енергоефективні проекти у багатоквартирних будинках.

Громадський проект

Другий рік поспіль у місті працює інтернет-платформа «Громадський проект». Старші будинку, голови ОСББ, керівники бюджетних установ та не байдужі городяни, на сайті описують проекти розвитку свого будинку, прибудинкової території, організації чи окремої галузі. Вартість необхідної техніки чи можливо ремонту, не повинна перевищувати 100 тисяч гривень.

Зоокуток утеплили

Зоокуток, що у парку ім. Чекмана утеплили. Подбали, аби тварини не відчули прихід холодів. Деякі хвостаті вже перебралися у будинок. В останньому зробили капітальний ремонт. Привели до ладу приміщення та фасад. Тваринам, що іще чекають на прихід зими надворі, встановили у клітках міні-будинки та підсипали

«Ветеран» відзначив ювілей

Культурно-мистецький центр «Ветеран» відзначив десятиріччя. Заклад гуртує людей старшого віку. Тут вони можуть реалізувати свій мистецький потенціал, отримати допомогу та консультації. Займаються ветерани й волонтерською роботою. Активно підтримують учасників АТО. Ювілей центру поєднали із святкуванням 75-річчя художнього керівника, композитора  Михайла Люшні.