Daily Archives: Листопад 9, 2017

Урок української мови у Народному домі

9 листопада – День української писемності та мови. 20 років поспіль у Хмельницькому проходить тиждень особливої шани і любові до рідної мови. Цьогоріч виїзні уроки та відеолектрорії просвітяни провели не лише для хмельничан.

Пісні і квіти на засіданні виконавчого комітету

Невдовзі троє учасників АТО отримають нові квартири. Таке рішення погодили члени виконавчого комітету під час чергового засідання. Всього цього разу у порядку денному було 35 питань. Та за їх розгляд взялися лише після урочистої частини.

Молодіжна політика у місті

Якою буде молодіжна політика у 2018 обговорювали представники влади із молоддю на спільному семінарі. Громадські організації презентували на загал свої пропозиції проектів. Крім того, найактивніших молодіжних активістів управління молоді та спорту відзначило грамотами.

Для дороги – сіль, тротуарів – пісок

Цьогоріч боротися із ожеледдю та снігом на дорогах хмельницькі комунальники будуть за допомогою солі та кристалізованого протиожеледного бішофіту. Останній у місті використовуватимуть у якості експерименту. Спецтехніка комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг, яке й боротиметься із наслідками зими, вже напоготові.

Спортивна зала для ліцею №17

У молодшій школі ліцею №17 немає спортивної зали. Відтак уроки фізкультури тут проходять у кімнаті, розмір якої близько 30-ти метрів квадратних. Цю проблему найближчим часом буде вирішено, запевнили у департаменті освіти і науки.