Daily Archives: Листопад 10, 2017

Урок безпеки для малечі

Урок безпеки для дітвори навчально-виховного об’єднання №1  провели надзвичайники. Організували захід у рамках «Тижня безпеки життєдіяльності». Малечі не лише нагадали головні правила, які допомагають зберегти життя та здоров’я, а й наочно продемонстрували роботу спецтехніки. У ролі рятувальників себе спробували всі охочі.

Хмельницький відкриває «Мовний марафон»

18 Міжнародний конкурс знавців Української мови імені Петра Яцика – стартував. Цього річ відкривати мовний марафон випала нагода хмельничанам. На урочисте відкриття змагань до обласного центру приїхали поважні гості.

Тепла допомога на фронт

Тепла допомога на фронт. Хмельницькі волонтери-умільці плетуть килимки, матраци, ковдри, шкарпетки, шиють подушки. Загалом роблять усе, аби наші бійці відчували підтримку на передовій.

Семінар з енергоефективності

Як економити тепло, воду та використовувати сміття. Це головні теми першого практичного семінару з енергоефективності. Його у Хмельницькому провели шведи. Представники іноземної делегації ділилися із головами ОСББ, керівниками комунальних підприємств та посадовцями своїм досвідом.

Змагання серед школярів тривають

Школярі завзято продовжують боротьбу за поїздку до Верховної Ради. Цього тижня стартували півфінальні ігри інтелектуального брейн-рингу «Моя позиція». На цьому етапі лише одна команда із чотирьох залишиться у грі та зможе продовжувати змагання за головний приз.

Брати Капранови привезли невідомий «Майдан»

Відомі брати літератори Капранови презентували у Хмельницькому роман-дослідження «Майдан. Таємні файли». Книга увібрала в себе 21 інтерв’ю із безпосередніми учасниками буремних подій. Віталій та Дмитро упевнені, що їх масштабне розслідування знайде свого читача. Під час візиту до нашого обласного центру відомі брати завітали до педакадемії