Daily Archives: Листопад 13, 2017

Турпохід в спортзалі

В колегіумі №16 імені Володимира Козубняка цими вихідними розгорнули справжній турпохід –з переправами та іншими перешкодами. За словами організаторів,- міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, подібні дистанції їх вихованці зазвичай проходять влітку в природній умовах. Починаючи з осені, переходять в закриті приміщення.

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху стартував 13 і триватиме до 18 листопада. У його рамках активісти та патрульні запланували ряд заходів спрямованих на підвищення взаємоповаги між учасниками дорожнього руху та зменшенню ДТП.

Тест на цукор

До Всесвітнього Дня діабету хмельничан запрошують пройти тест на визначення рівня цукру у крові. Спеціальні пункти розгорнули у торгових центрах “Квартал” та “Оазис”. Працюватимуть впродовж двох днів — 13 та 14 листопада з 10.00 до 16.00. Результат городяни отримують одразу на місці. Зачекати необхідно усього

Столітня історія у трьох книжках

У Хмельницькому презентували трилогію про українців. Автор історико-художнього роману — письменник Петро Воробей. Книги “Заграва”, “Відблиск” та “Сяйво” охопили ціле сторіччя української історії — з 1917 року й донині. Автор трудився над трилогією впродовж п’ятнадцяти років.

Пішохідні переходи “засвітили”

У Хмельницькому нерегульовані пішохідні переходи оснастили світлофорами. Регулювальники з’явилися вже у мікрорайоні Ружична, на проспекті Миру поблизу 2-ої гімназії, на вулицях Вінницькій, Трудовій, Пілотській та Чорновола. Цьогоріч також здадуть в експлуатацію світлофорні об’єкти на Західно-Окружній, в районі вулиці Степанкової та Вінницькому шосе, що на кінцевій

Іловайськ-2014 у фотографіях

Героїзм та трагедія  сучасної війни у світлинах. У музеї історії міста відкрили фотовиставку «Іловайськ-2014». Роботи  виконали українські фотографии та журналісти, що працювали у зоні АТО. Вперше експозицію представили на роковини трагедії у Національному музеї Тараса Шевченка. Тепер еспозиція подорожує Україною.

Відремонтована спортивна зала

Понад пів мільйона гривень, виділили цього річ з міського бюджету, для оновлення фізично-спортивної бази СЗОШ №29. За ці кошти у навчальному закладі капітально відремонтували одну спортивну залу і закупили скаледром для іншої. У найближчих планах: оновити пришкільну територію та обладнати на вулиці волейбольний майданчик.

Будьте здорові – гість: завідуюча отоларингологічним відділенням Хмельницької міської дитячої лікарні Лілія Іщенко

Постійний нежить, червоне горло, біль у вухах. Чи не від кожної дитини в осінньо-зимовий період можна почути подібні скарги. Воно й не дивно, адже найпоширенішими захворюваннями у маленьких пацієнтів є інфекції верхніх дихальних шляхів та вірусно-бактеріальні зараження ЛОР-органів. Як вберегтися, а ще – що допоможе